MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 3785190
nr 378 5190
Matsalsgrupp
6 del, Tulipkopia [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 19 september 2005
200 kr
150 kr
350 kr
500 kr
650 kr
550 kr
650 kr
700 kr
6